Kompost

Megablog pro všechny hodný lidičky, který chtějí rozdávat radost, xixi

28.7.05

5 důvodů proč psát svůj blog

1. Lidé se dozví zásadní informace z vašeho života. Není nic důležitějšího než když si cizí člověk ráno přečte, že jste byl nakupovat novou pohovku či jste si pořídil nového psa.

2. Můžete o sobě hrdě říkat, že jste blogger. Zní to atraktivněji než kdybyste o sobě říkal, že jste blbec. Možná na to sbalíte nějakou naivní patnáctku.

3. Poznáte nové přátele, kteří to s vámi myslí dobře, mají vás rádi a myslí to upřímně. Moji kamarádi mi třeba založili fanklub na jednom diskusním serveru a vytvořili několik opravdu vtipných fotomontáží. Do komentářů v mém blogu mi často vkládali povzbudivé vzkazy "Zabal to", "Chcípni" apod.

4. Poznáte užitečné vychytávky. Naučíte se blokovat IP adresy, cenzurovat ohlasy pod svými články, stěžovat si u provozovatelů cizích serverů a nacházet na Internetu útržky vaší soukromé ICQ komunikace.

5. Poznáte Fuxofta, FK, Macphista a další známé osobnosti české underground kompost.cz scény.

PS: Opravdovej borec však budete v okamžiku, kdy si založíte několik weblogů pod různými přezdívkami a v každém budete tvrdit něco jiného anebo si budete protiřečit. Potom před vámi smekám a nesahám vám ani po ponožky.