Kompost

Megablog pro všechny hodný lidičky, který chtějí rozdávat radost, xixi

31.7.05

CzechTek 2005: Brutální zásah proti obyčejným občanům

ČTK před několika minutami vydavala zprávu o neuvěřitelném a brutálním zásahu policie. "Policie zasáhla vůči všem občanům v okolí, kde se konala techno akce CzechTek," vysvětlila tisková mluvčí. Důvodem zásahu byla podle ní skutečnost, že občané svým tichem rušili poklidně probíhající technopárty. Policejní mluvčí zároveň dodala, že ticho občanů v okolních vesnicích přesáhlo všechny známé hygienické normy. "Případ proto prošetřuje hygienická služba a všem příliš tichým občanům hrozí pokuta," řekla policejní mluvčí.

Podle našich informací se technopárty zúčastnila většina zástupců české politické scény, ministr Bublan i uvolněné policejní složky. "Připravili jsme pro všechny děti a smaženky spoustu zábavných atrakcí, vole," sdělil ministr vnitra našemu redaktorovi. Pro technaře je připraven zvláštní stan, kde se například mohou nadýchat rajského plynu. V horkém počasí také jistě přijde vhod sprška z vodního děla a komu se bude chtít plakat, může si stoupnout do fronty na slzný plyn. Redakce potvrzuje, že se již od včerejšího dne před slzákem tvoří fronty.

Zajímali jsme se také o samotnou legálnost akce a všechno je podle našich informací v pořádku. "Mám povolení od majitelů všech pozemků v České republice," volá radostně zhulený organizátor a ukazuje na přistavený kamion plný smluv. Podle našich informací byla akce řádně přihlášena a organizátoři vyplnili všech 390 požadovaných formulářů. "Zavázali jsme se, že nebudeme v lese rozkopávat lysohlávky a po ukončení akce srovnáme každý centrimetr polní travičky do původního stavečku," slibuje organizátor.

Zeptali jsme se také policistů, jestli se na samotné akci objevily nějaké drogy. "Zadrželi jsme pouze muže, který měl u sebe množství drog větší než malé," odpovídá na náš dotaz nadporučík Chlopeň. Policisté podle něj muže s velkým pytlem plného bílého prášku propustili. "Tvrdil nám, že to je Běžný prací prášek. Osobně jsem prášek vyzkoušel a neměl jsem pocit, že bych jedl drogu," dodává nadporučík a prosí nás ještě, abychom zahnali ty malé bílé myšičky, co mu právě lezou na uniformě.

Legální a úřady povolená akce CzechTek 2005 bude pokračovat až do nedělního večera. Poté se policie podle našich informací chystá zasáhnout na několika ryze ilegálních festivalech. Na ráně mají SázavaFest, Mezi ploty, Hip Hop Kemp a Okoř.

Jiný úhel kompostu
PS: Co se týče příspěvku s názvem CzechTek 2005: Akce na hraně zákona, tak jsme opravdu netušili, že zákony mají nějaké hrany. IMHO BTW WTZ jsou zákony jenom nějaký FUD. Paragraf na pokec?

7 reakcí­:

Anonymous Anonymní tvrdí...

huste vy smazky ...

20:46  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Ano, až na dřeň.

(autor článku byl příšeně líný se zalogovat)

22:13  
Anonymous woe tvrdí...

huftyyyyy

13:03  
Anonymous CzechTek 2005 tvrdí...

he he, dobrý... ;*)

12:11  
Anonymous autor článku byl příšeně líný se zalogovat tvrdí...

eh

11:38  
Blogger Hà Tuấn Đạt tvrdí...

quyền có quân đội hoàn chỉnh. Mặc dù, điều này hiện nay chưa giành được đủ sự ủng hộ từ người dân, chính trị gia này vẫn nỗ lực để chuyển đổi SDF từ lực lượng phòng vệ thuần túy, sang vai trò là lực lượng đi đầu trong việc thực hiện chính sách ngăn chặn quân đội Trung Quốc, đang không ngừng hiện đại hóa.

"Nhật Bản cho rằng cần phải thay đổi tư duy trước sự trỗi dậy của Trung Quốc", chuyên gia Sheila Smith thuộc Hội đồng Quan hệ Đối ngoại Mỹ, bình luận. "Từ Thế chiến thứ hai đến nay, Nhật Bản lần đầu tiên phát hiện ra mình đang ở trước tiền tuyến. Họ lần đầu tiên tự hỏi rằng, kế hoạch phòng thủ độc lập sẽ là như thế nào".
dong tam
game mu
cho thuê phòng trọ
cho thuê phòng trọ
nhạc sàn cực mạnh
1900 6516 tổng đài tư vấn luật miễn phí
công ty luật
số điện thoại tư vấn luật
dịch vụ thành lập doanh nghiệp


Trong thời kỳ Chiến tranh Lạnh, dưới sự ủng hộ của Mỹ, Nhật Bản xây dựng một lực lượng quân sự có nền kỹ thuật tiên tiến, nắm vai trò hỗ trợ cho quân đội Mỹ với nhiệm vụ tuần tra tại các tuyến hàng hải chiến lược.

Sau hàng chục năm phát triển, vai trò và quân số của SDF được mở rộng hơn, với 250.000 quân nhân. Tuy nhiên, con số này vẫn nhỏ hơn nhiều so với hơn 2,3 triệu quân Giải phóng Trung

13:26  
Blogger Ổn áp Standa chính hãng tvrdí...

I simply could not depart your website before suggesting that I extremely loved the usual info an individual supply on your visitors? Is going to be again frequently to check up on new posts
bien ap lioa|on ap standa|sua lioa

09:01  

Okomentovat

<< Home