Kompost

Megablog pro všechny hodný lidičky, který chtějí rozdávat radost, xixi

13.7.05

Jak to u nás chodí

Vítejte na Kompost Blogu, na místě, kde zábava nikdy nemá dovolenou a vaše tvář se rozzáří jako sluníčko! Naše dveře jsou otevřeny každému, kdo si myslí, že má ostatním lidičkům co říct.

Nezapomeňte ale, že psát blog je nejen dialog, ale také velká zodpovědnost. Pokud se chcete tudíž honosit titulem "blogger", tak byste neměli především:
 • Postovat častěji než dvakrát denně.
 • Psát příspěvky s nicneříkajícími názvy.
 • Postovat extrémně krátké nebo extrémně dlouhé příspěvky (nebo extrémně velké oobrázky nebo extrémně moc obrázků).
 • Používat HTML, které nabourá vzhled stránek.
 • Porušovat zákony ČR.
 • Být zlý na lidi, kteří si to nezaslouží. (Jsou lidé, na které může být zlí, například dr. Josef Mengele, Čingischán... Vpodstatě kdokoliv zabil víc než pět lidí, na toho můžete celkem bez rizika být zlí. Konstruktivně kritizovat můžete i ty, kteří zabili pět nebo méně lidí.)

Výše uvedené neznamená, že všechno ostatní je povoleno. Je to jenom taková orientační informace, co byste neměli dělat, pokud chcete i nadále přispívat na nejlepší blog v ČR.

Každopádně si vyhrazujeme právo bez jakéhokoliv předchozího upozornění mazat a upravovat vaše posty nebo vám úplně zakázat psaní, a to výhradně v závislosti na naší aktuální náladě.

Ale nebojte se, všichni jsme kamarádi a jako jedna velká rodina!!!

Technické poznámky:
 • Pokud chcete na Kompost Blogu vystupovat jako "Karel", tak se neděste toho, že login "Karel" už je na blogger.com obsazen. Vaše veřejná přezdívka a váš soukromý login jsou dvě různé věci. Tedy můžete publikovat pod přezdívkou "Karel" a přitom mít login "KarelNovakZPribrami", který nikdo neuvidí.
 • "Username" je to, pod čím se logujete (nikdo jiný to nikdy neuvidí), "Full Name" (jméno a příjmení) vidí pouze ten, kdo se podívá na váš profil a "Displayname" je to, co se objevuje jako podpis za vašimi posty. Takže pokud nevyplníte ve svém profilu "Displayname", nebudou vaše příspěvky podepsány!
 • Šířka hlavního sloupce je 460 pixelů. Protože kolem obrázků se automaticky děla poměrně široký rámeček, váš postovaný obrázek smí být široký MAXIMÁLNĚ 450 pixelů.
 • Vaše jméno (podpis) u článku je klikatelný link, který defaultně odkazuje na "blog.kompost.cz". Pokud chcete, aby ukazoval jinam (například na vaši homepage, nebo článek o vás), můžete si to nastavit ve svém blogger.com profilu (je tam položka "your homepage" nebo něco takového).
 • Odstavce prosím oddělujte DVĚMA Entery (ne jen jedním), nebo pomocí tagu <P> (pokud píšete v HTML).
 • Když uploadujete obrázek, je k němu automaticky vytvořen i malý náhled (velikost si můžete zvolit) a do článku je automaticky vložen HTML kód, zobrazující onen náhled, který je klikatelný a odkazuje na plnou verzi. Pokud máte jiný záměr (např. chcete vložit do článku pouze malý neklikatelný obrázek) a máte základní znalosti HTML, můžete vygenerovaný kód libovolně upravit (kliknutím na "Edit HTML" při vkládání článku).
 • Všechny obrázky prosím uploadujte pouze pomocí "Add Image". Ikonu "Upload File" používejte pouze pokud je to opravdu nezbytně nutné (což většinou není!) a po konzultaci s redakcí - jinak se vystavujete nebezpečí, že vámi uploadované soubory někdo nechtěně smaže ze serveru.

12 reakcí­:

Anonymous Rastislav tvrdí...

Pada hovno neco si prej
Tento odkaz patri hlavnej postave daneho diela :)

Ty si tiiiiiiiiipek !!!!!

vsetko dobre praje Rasto

00:27  
Anonymous Anonymní tvrdí...

To je tak krasne, ze citim cokoliv dalsiho jen jako hrube a nasilnicke poslapavani tohoto absolutniho krasna. Jezis hadr.

17:48  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Nemá tu někdo vidle?

12:56  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Všechny vás zničím!!!
(ale stránky máte supr)

14:11  
Anonymous Anonymní tvrdí...

je to tu tak NA HOVNO co se stalo ?? když je na stránce takový prd jako tady tak sem nemá cenu ani chodit děte raz do piči

15:22  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Jak bych to asi řekl... Hmm... tenhle blog nemá žádnej smysl

18:14  
Anonymous ich první tvrdí...

hey děcka co takle oživit GAI projekt...nebo guy ? :)

11:40  
Anonymous Bruz Vyliz tvrdí...

KDE JE KOMPOST, TAM TO ŽIJE !

Tak na tohle jsem narazil pri psani diplomky ...

http://www.obce-mesta.cz/soubory/14767/foto1.jpg

21:09  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Jakto, že vy "líní psi" už moc na stránkách toho neděláte ? Adult Hitler už padl za obranu Berlína ? Kde je ten starý, skvělý kompost.cz ?

17:13  
Anonymous Anonymní tvrdí...

lítá beruška?!

no a...

05:19  
Anonymous Anonymní tvrdí...

konskI hlavi debilni ste

14:34  
Anonymous Anonymní tvrdí...

A kurva!

22:25  

Okomentovat

<< Home