Kompost

Megablog pro všechny hodný lidičky, který chtějí rozdávat radost, xixi

29.7.05

kDNES: Zpravodajství TV Kompost

Výpadek proudu provoz metra nenarušil
Pražské metro (HUJ) - V metru byl celý víkend klid. Plynulý chod dopravy nanarušil ani výpadek proudu, který trval dvě hodiny. Díky obětavosti pracovníků MHD, kteří ihned začali elektřinu vyrábět třením liščích ohonů o ebonitové tyče, cestující metra výpadek proudu skoro nepoznali.

Opilý mladík byl zadržen
(MIR) - Na "záchytku" byl převezen mladík v opilém stavu. Ten několik hodin rozmlouval s odpadkovým košem v parku a byl zadržen ve chvíli, když koši nabídl sňatek. (ne, já to fak nejsem, ulítávám na coca-cole)

Uprchlý bohnický chovanec dopaden
(UJI) Konečně byl chycen chovanec ústavu, který před nedávnem utekl a skrýval se mezi naší politckou elitou. Samotný odchyt nebezpečného chovance ústavu provedl primář společně s lékaři přímo před poslaneckou sněmovnou. Poslanci budou o novém premiérovi hlasovat příští měsíc.

Perlovka byla v klidu
(BLI) Celou noc zde byl klid a nic mimořádného se nestalo. Ozbrojená žena, která ohrožovala chod dopravy, byla zadržena útvarem pro rychlé nasazení (ÚPRN) a útvarem pro kriminalitu (ÚPRK).

Sídlo Kompost.cz
(UGI) Demonstranti, kteří redakci již 8 dní obléhají, ulehli do spacáků a usínají. Našim redaktorům se zatím nepodařilo zjitit proč se zde vlastně tito lidé sešli a proti čemu protestují. Domníváme se, že se jedná o omyl a demonstranti si spletli budovu redakce se sídlem poslanecké sněmovny.

Máš velká prsa? Nesmíš na Internet!
"Na jisté škole je oficiálně schválen příkaz, že na počítače, kde je internet, nesmí ten, kdo má čtyřky" řekla nám studentka školy. Nejen ona, ale i další studentky pociťují tento příkaz jako diskriminaci. "Když má někdo velké prsa, tedy čtyřky a pětky, nemá se šanci na internet dostat. Výchovný pracovník řekne prostě : máte čtyřky a pětky, nesmíte na internet." stěžuje si studentka. Celý problém však je pouhým nedorozuměním. Vysvětlení nám poskytl pan ředitel: "Zákaz přístupu na internet se netýká studentek s velkými prsy. Ty naše škola nediskriminuje. Týká se pouze neprospívajích studentů. Ten kdo má pětku z matematiky, čtyřku z češtiny, tak samozřejmě že nemůže na internet." dodává. (KLI)

Přibývá falešných podvodníků
Přibývá podvodníků a falešných osob Na chrudimsku řádí falešný kriminalista, který po starších lidech vylákává 1000 Kč pod záminkou jejího chemického rozboru a odhalení padělků. Naše redakce zjistila, že muž, který se zběžně prokazuje průkazem majora Zemana, takto získal od 5 žen 5000 Kč. Na plzeňsku se zase vyskytnuly případy, kdy falešný instalátor přišel zkontrolovat vodu na vodoměru a inkasovat vodné. Další podvodník pak obchází pražské ulice. Redakce zjistila, že je celkem neškodný - má pouze falešné zuby.

Dnešek byl nejtrapnějším dnem této mojí selfkompostace. Asi na sebe podám žalobu na ochranu osobnosti a plšíků lískových. Jo a proč tady není vidět počet přečtení? My bloggeři honíme kdejaký toplist a počítadla. Taková super wychytáwka nesmí na tomhle škvělým bložíšku chybět!