Kompost

Megablog pro všechny hodný lidičky, který chtějí rozdávat radost, xixi

30.7.05

Kompost.cz koupí zemědělec Hromádka

ČTK dnes vydala zajímavou zprávu o plánovaném prodeji serveru Kompost.cz. Doménové jméno by měl od původního vlastníka odkoupit vlastník zemědělského družstva Stanislav Hromádka.

"Naše společnost se zaměřuje na výrobu hnojiv a kompostů pro zahrádkáře i profesionální zemědělce," vysvětluje Hromádka důvod, proč se jeho společnost rozhodla doménu zakoupit. Zároveň dodává, že si již podal žádost o další atraktivní doménu Hnuj.cz a Hnojiva.cz, kterou zřejmě vlastní doménový spekulant.

Zemědělská firma koupí pouze doménu. O samotný obsah serveru přitom podle Hromádky zájem nemá. "Škoda, že neprodáváme virtuální hnůj a kompost. Měli bychom v portfoliu zajímavý základ," postesknul si ČTK. Zároveň dodal, že firma jednala s vlastníkem serveru také o případné výměně.

"Nabízíme Fuxoftovi tři masné býky a traktor Zetor," upřesňuje Hromádka. Podle našich informací v tuto chvíli Fuxoft přemýšlí, jak do svého bytu ten dobytek narve.

On-line eShop hnojiv a kompostu by se měl spustit na tomto místě již 30. září. Stávající bloggeři mohou využít služeb blogovacího serveru Cenzura.ru, jehož specialitou je například totální ban pro všechny blogující.