Kompost

Megablog pro všechny hodný lidičky, který chtějí rozdávat radost, xixi

30.7.05

Nad dopisy čtenářů

Každý den dostávám dopisy od svých čtenářů. Někteří z nich mě oslovují jménem a znají mě delší dobu. Jiní zřejmě poprvé navštíví můj blog a mají pro mne zajímavou nabídku a rádi by se mnou uzavřeli obchod. Některé dopisy nyní zveřejňuji:
Reupholstering R. Grassland (fajdiga@lopezclub.com)
Sweet Sir, Blog
Well well well Mr., just watch in those teens

Odpověď:
Milý Grasslande,
děkuji ti za odkaz na fotogalerii Tvých kamarádek a přátel. Muselo vám být asi hodně velké horko, protože jste tam všichni jenom v ponožkách a děláte takové fakt divné věci. Není to náhodou sex? A nemáš problémy s komposťáky, když zveřejňuješ své intimní fotografie na Internetu? Já bych tu odvahu nenašel.

Photoshop na pokec?

Tvůj Blogy BrouzdejZdravim,

muzu se zeptat, jestli opravdu pisete na komposti blog pod nickem Blogy Brouzdej.cz anebo Vas tam nekdo imituje?

dik

Čtenář

Milý čtenáři,

za normálních okolností serverem Kompost.cz pohrdám a tuto pokleslou zábavu nijak nepodporuji. Majitel tohoto webu měl však o moje psaní takový zájem, že se mi rozhodl platit královský honorář za každý můj článek. Takže to dělám pro prachy.

Navíc mi Fuxoft slíbil, že mi on a jeho parta vytvoří další veselé fotomontáže a když spolu půjdeme chlastat (já minerálku, abstinent Macphisto tvrdý alkohol), pověsí kompostí kluci na Internet kvalitnější videa z pařby (tak 600 MB, DivX s komentářem moderátora). FK taky přislíbil, že jeho doslovný přepis rozhovorů bude hutnější a uvažuje se také o knižním vydání.

Takové nabídce se prostě nedalo odlat.

Blogy Brouzdej
PS: A navíc mu mohu za odměnu venčit jeho nebezpečné a agresivní hlídací psy (Čivavy).
PS2: Pařba, holky, yeaaah, jsem fakt dobrej a lepší než (ne)blogger Angel Scooter! Yeaaah!

Dnešek byl nejtrapnější den v mojí selfkompostaci. Zvažuji, že budu celou záležitost řešit výhradně právní cestou a podám na sebe trestní oznámení.