Kompost

Megablog pro všechny hodný lidičky, který chtějí rozdávat radost, xixi

23.10.07

Radek Hulán aka rADo o mně píše!

Kdo nevěří, ať tam běží. Nemůžete nic víc než závidět, protože kolem mě se nyní točí celá republika, ne-li celý svět. A to se opravdu vyplatí. :-D

Asi by se slušelo se představit. Neudělám to lépe než rADo ve svém posledním návalu na svém Well.Done, nejčtenějším seriózním weblogu. Jedná se jen a pouze o jeho názor, takže s ním můžete nesouhlasit, halasit, nadávat, ... ale to je tak vše co můžete. K žádným větším akcím se na rADovo Well.Done nedostanete.

Ptáte se proč? Nemáte na to IQ, vzdělání, sociální postavení, fyzické proporce, ... a tisíce dalších důvodů.

Abychom nemuseli jeho žvásty jen tupě pozřít (žaludeční vřídky zaručeny), dáme si prostor mu oponovat. Svého času tento prostor byl na antihulan.bloguje.cz, tam už nám podobně postiženým, toužícím po názorové pluralitě, prostě pšenka nepokvete. ;-) Vládu nad námi přebírá pracující inteligence, my všichni posedlí rADem (je nás 99%, hromada, vážení) musíme poslouchat, jak pánové pískají. A běda cuknout. Nebo chceš-li cuknout, pamatuj, že rADo o tobě blogne. To chceš? No tak vidíš ... ;-)

Díky za prostor zde. S radostí jsem využil možnost zavítat do vašich řad. Dá se předpokládat, že ne každému zde budu po srsti. Pokud to zvládnete, ignorujte mě, přehlížejte, ... prý se to dá. Potkal jsem v komentářích u Martina Malého pár lidí, kteří to zvládají. Bravurně. Já to zatím ani nezkoušel, nemám potřebu.

Pokud vám je osoba Radka Hulána aka rADo úplně cizí, neznáte ji, buďte rádi. Okamžitě ukončete čtení, dále nepátrejte, nepotřebujete Radka Hulána k životu. Budete žít stále stejný plodný život. Jestliže ovšem pocítíte potřebu se o něj otřít, važte svá slova!

Radek Hulán aka rADo nemá daleko pro podání trestního oznámení. Píši z osobní zkušenosti, podání nakonec stáhnul. Unáhlil jsem se v reakci, měl jsem ho nechat zajít dále. Chcete-li se s ním potýkat i stylem jemu vlastním, budiž vám dopřáno.

Neměl jsem, nemám a ani po upřímných doporučeních lidí, kterých si mnohdy vážím, stále nemám rád arogantní sobce. Radka Hulána takto vidím, takto se mi představuje častěji než zdrávo, budu i nadále sdělovat své pocity z jeho vystupování. Minulý týden na antihulan.bloguje.cz, dnes zde na Kompostu, za pár dní třeba zase jinde, ... uvidíme co bude. ;-)

Poděkování:
Děkuji za podporu podobně spřízněným naivním zoufalcům. Rozjíždím další kolo i kvůli vám, těší mě, že ještě existují rozumní slušní lidé, kteří se dokáží postavit hňupům. Kteří je neignorují. Kteří si nehledí jen svého a nepřehlížejí ostatní. Díky. A držím nám palce.

Štítky: , , ,

36 reakcí­:

Anonymous cépek tvrdí...

Výborně, přeji hodně úspěchu. Proti hňupům (resp. hňupovi) je třeba bojovat. Kdo nebojuje, nezvítězí! ;-)

20:04  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Tento den byl nejtrapnější v historii kompostu.

20:23  
Anonymous Martin V tvrdí...

Diky za pokracovani, kdyby bylo nejhur tak Vam klidne zaridim hostovani u me :-)

21:00  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Jsem rád, že ve své činnosti pokračujete a přeji hodně úspěchů do dalších let.

21:07  
Anonymous Anonymní tvrdí...

rADo se rozhodlal učinit rozhodující a tvrdý úder svobodě slova a projevu ! Ve své pomstě neseznal slitování !
Imperium vrací úder - Dark Vader == jeho vzor !

Nicméně trochu se přepočítal.
Chtěl antiHůlána tak vymáčet a znemožnit co to šlo.
Založil tedy článek, který měl posloužit jako nástroj pomsty i s možností komentování.

Něco se mu však nezdařilo. Něco fungovalo poněkud jinak.
Jinak napsáno bezmozkojidních tupců, kteří by podlezli vůdci bylo překvapivě nula.

Zato se tam objevil jeden člověk, který se rozhodl se vyjádřit:

ZDE se podivejte jak se napjata situace vyvijela

21:15  
Anonymous shark tvrdí...

Mrzí mě, že se to zvrtlo až ke zrušení antihulán.bloguje.cz (dále už jen AH). Vždy, když jsem přišel domů, sedl k počítači, tak jsem zapínal Operku a hned na úvodní stránce (rychlý přístup) na mě zazářily dva weby - WD a AH. No popravdě, přednost mělo WD. Myslím, že články, které obsahovaly věci o hardwaru, softwaru, byly od pana Hulána napsány dobře a některé velmi zajímavé a poučné. Nicméně jsem vždy bedlivě vyhlížel nějakou tu "perličku", ve které se pan Hulán povyšoval nad ostatními, jen jeho "hračky" jsou ty nejlepší a ostatní jsou špatné (vzpomeňme na topící a nesmírně hlučnou obludu od ATI :-)), zažítky ze společnosti byly také vždy úsměvné a mohl bych pokračovat. Vždy po přečtení jsem zabrousil na AH a četl zde články právě k těmto wd-výplodům. Vždy to bylo napsáno vtipně a slušně. Články na AH sem četl velmi rád. Doufám, že bude opět co číst...

Dost lidí píše, že má Mif psychickou poruchu, protože musí pořád dokazovat, že Hulán nemá pravdu. Proč ale Hulán musí stále dokazovat, že Apple, ATI, AMD, NOKIA... jsou špatné společnosti :-)? Že je internet zamořený "pičmulínky" (ano, i já mezi ně patřím podle RH)? Že když s jeho články nesouhlasím, tak hned patřím do té 99%-ní masy, která je hloupější než on?

Tímto přeji hodně štěstí v pokračování...

21:47  
Anonymous protiva tvrdí...

GRA-TU-LU-JI!!! :o) Přehazuji výhybku a směruji své čtyři čtenáře denně sem!

21:50  
Anonymous Bluedog tvrdí...

Vidim ze svoboda slova stale u nas existuje a neni jen fraze, takze drzim palce at to jde, protoze rADo je ten nejvetsi egositicky hnup co tu existuje a je proti nemu bojovat. Nesnasim cenzuru a rADo je hlavnim predstavitelem cenzury.

Tohle je striktně moderovaný komentář :)

23:25  
Anonymous nil tvrdí...

Len tak dalej ;-)

23:32  
Anonymous Grovik tvrdí...

I ja se pridavam s podporou!

00:00  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Hlavne uz svuj clanek o Milfovi stahnul, jak je jeho dobrym zvykem. Ten clovek je trapny, az to skoro boli. Ach ne, omyl, to mi jen zmodrala prostata...

08:08  
Blogger antiHulán tvrdí...

ad o Milfovi stáhnul: nestáhnul, posunul v čase o rok zpět. Takovou špínu přece nebude pěstovat na svém Well.Done. ;-)

08:28  
Anonymous mi0 tvrdí...

Budú všetky články od AH oštítkované "rADo"? Nech si môžem spraviť pekný link a nemusím zakaždým listovať v celom komposte a hladať..

09:14  
Blogger antiHulán tvrdí...

ad oštítkované: Ano, jsa stižen obsesí, nedovolím si již nadále publikovat o rADovi bez patřičného štítku. Enjoy!

10:19  
Anonymous creep tvrdí...

Jste fakt trapní, to skutečne nemáte nic lepšího na práci? Nejsem žádným obdivovatelem Hulána, abčas se na jeho blog podívám, přečtu si nějaký článek, když mi přijde zajímavý, toť vše. Stejně jako u desítek jiných blogů. Celebritu z českého internetu z něj děláte vy a vám podobní. I kdyby Hulán na svém blogu psal, že má prostatu fialovou se žlutýma puntíkama a že do práce jezdí v obrněném transportéru natřeném na rudo, je to jeho věc. Celá antihulán aktivita znamená, že VY máte problém, ne on. Myslím tím jak autora, tak jeho příznivce. A myslím, že když to Hulán nazval obsesí, nebyl daleko od pravdy.
Tolik pohled nezávislého pozorovatele...

12:37  
Blogger running tvrdí...

ahojki antihulán, nebylo by pro tebe i pro čtenáře (?) kompostu, aby sis založil vlastní blog na blogger.com? Troufám si říct, že tam ti ho nikdo mazat nebude ...

13:14  
Anonymous Anonymní tvrdí...

2 creep:
Tady jde čistě o to, diskutovat nad tématy, o kterých rADo píše. Na jeho blogu můžeme totiž už delší dobu najít jen komentáře typu díky-za-článek-rADo, občas prostřídané komentáři naprosto-souhlasím-rADo.

14:22  
Anonymous mi0 tvrdí...

to creep: Nazývajte to ako chcete, mna to baví čítať. Okrem normálnych webzinov rád navštevujem welldone aj antihulana. Prečo? Pre rovnaký dôvod, aký mám pri návšteve roumena či duskyho haluze - zabaviť sa. Mne pripadá dosť humorné, ako sa R. Hulán snaží ukázať svoju dokonalosť. Fakt, že to je možno cielené správanie sa na zvýšenie jeho populárnosti a v skutočnosti taký kkt z neho nemusí byť mi je dosť jedno. Hlavne že sa bavíme. Poznám samozrejme aj iné - podobné blogy, kde zo seba ľudia robia niečo viac než sú prípadne ukazujú pravdu "ohnutú" podľa ich predstáv (napr. blog J.Dvořáka), no wellDone je z nich najlepší a nikto sa k takej "dokonalosti" ani nepribližuje, natož rovná... A samozrejme sa mi páčia aj ľudia, ktorí prídu akože "nestranní" a pozastavujú sa nad antihulánom za to, že sa "pozastavuje" nad Hulánom :)

Pekný deň

14:26  
Blogger krishke tvrdí...

bohuzel, po mem komentari o jeho spolecnosti F-Art nemám přístup na megablog... Uz zase :D A novou registraci si ale uz delat nebudu, za to mi rADo nestoji...

17:08  
Anonymous Anonymní tvrdí...

2 krishke:
Na WELL.DONE se dávají bany jako na běžícím pásu. Já jsem dostal ban asi před týdnem, když jsem na bakalářův blog vložil odkaz na odborné srovnání OpenOffice.org s MS Office. rADovi pravděpodobně vzteky zmodrala ... obrazovka (co jste mysleli?) a neunesl tíhu faktů. ^_^

17:31  
Anonymous Petr tvrdí...

Hulán nemá žádný titul. Má pouze gympl, což je akorát prodloužení základky. Jinak není se třeba obávat trestního oznámení, jenom tím vyhrožuje. Nemá v této oblasti znalosti, takže může na to dojet....

11:40  
Blogger antiHulán tvrdí...

to creep: Dalsi prototyp cloveka hrube nad veci. Dalsi z tech, co kritizuji nekoho, kdo kritizuje jineho, a nevericne pri tom krouti hlavou. Co vam je po mem case? Take nepatram, cim se bavite, a jestli je to nejvhodnejsi zpusob vasi zabavy. Nemas potrebu komentovat Radka Hulana, nekomentuj me potreby komentovat Radka Hulana. Pokud to nedokazes, mas stejne zvracenou diagnozu jako ja.

to running: Nic neni nemozne. Zde to byla nejjednodussi moznost reagovat na Radkuv ulet. Vyckame, az ubehne 14 dni, nechame se prekvapit, s cim vyrukuje, ... a jak to bude dal? Who knows.

16:38  
Anonymous Anonymní tvrdí...

2 petr:
Kdesi jsem četl, že je bakalář. Takže on má doopravdy jenom středoškolské vzdělání?

17:14  
Anonymous Petr tvrdí...

2 anonymní: Stačí se mrknout na výpis absolventů v r. 1993 a Hulán mezi nimi není. Jeho bakalářku tam lze najít, ale je to paskvil. V jeho extra cv se můžeš dočíst, že studoval 1990 - 1995 na Masarykově v Brně, ale není Bc. a tudíž tam 5 let nebyl. Tzn. opět lež jak Brno :-) Pokud jsi viděl to trestní oznámení na technet.cz tak tam titul Bc. neměl napsaný a myslím, že zrovna on by ho tam uvedl. Jemu nevěřím ani slovo, zkrátka krmí ostatní svými moudry.....

18:15  
Anonymous Anonymní tvrdí...

To se to dozvídáme věcí. Takže on je v podstatě jenom obyčejný laik laik, který si rád hraje na odborníka.

20:43  
Blogger SackX tvrdí...

Náhodou, rADa bych chtěl mít za tatínka, takto ekonomicko-technicko-životně-sexuálně-lidsky erudovanýho/zkušenýho taťku by chtěl každý adolescent, sice již nejsem adolescent ani pubescent (dokonce ani uhrovitý), dostal bych se aspoň k nejlepší webový firmě minimálně na severní straně polokoule a tý nejdražší a nejlepší technice, většinou v předprodeji (nebo výprodeji?)...

A místo toho mam ban na komentáře na MEGAHAFOTUNAblogu. Sakra. Přitom sem mu vždycky pouze slušně radil o nepřesnostech v jeho Linux/Apple článcích jako oficiální betatester Windows Vista a uživatel OS X.

00:47  
Anonymous mi0 tvrdí...

to SackX: Ne, ne.. na neho nesmiete ist faktami a argumentami. Ja mam tiez ban s diagnozou "demence" a tiez uz nie som pubescent ani adolescent (aj ked mi to zacina chybat :) A tiez som ho len upozornil na nejake nepresnosti v jeho "faktach".

09:40  
Anonymous mi0 tvrdí...

..zabudol som dodat: Ing. "dement" (softw. ing) :)

09:42  
Anonymous tonas tvrdí...

Cela tahle kampan ma nesmyslny nadech, to cim je pan Hulan ostatne vi dost lidi, nevim proc je potreba opet sirit tenhle flame
diky tomuhle pristupu se vse vrati opet na zacatek a pan Hulan opet bude mit o cem psat. Nechapu potrebu "vitezstvi" protoze zadneho vitezstvi se nedosahne. Myslim ze cas se da zuzitvoat rozumeni nez se dohadovat kdo je lepsi s clovekem jehoz ego je tak vysoko ze by srazilo i letici letadlo. O pana Hulana postupem casu nakonec lidi ztrati zajem, bohuzel si neuvedomuje ze "teenageri" jsou jeho potencialni budouci ctenari. Takze doporucuji brat vse s humorem a nadhledem a jit radsi ven do lesa.:]

15:17  
Anonymous mi0 tvrdí...

to tonas: Nesmieš brať toto AH "hnutie" ako snahu o dokázanie, že RH je tak trochu omyl prírody.. To už všetci vedia. Žiadne články od antiHulána nie sú písané so zdvihnutým krvným tlakom a ani po dopísaní nie je za poslednou bodkou pomyselné "Tak, a teraz som mu to ukázal!!!". Všetko ber s humorom.. o to tu ide.. baviť sa na "egu" danej osoby :) (a to, že niekto do diskusie napíše niečo útočné, urážajúce či vulgárne je už problém daného jedinca, čo to napísal :)

18:34  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Výborně, jen tak dál....Hulán spadá do kategorie "lidské bahno"!
Rád si počtu inteligentně zpracované pojednání o tom, že 1+1=17!:-)

11:03  
Anonymous Debbie tvrdí...

Nový Hulán antiweb:

http://radek-hulan.osoba.cz/

19:21  
Anonymous Motus tvrdí...

Som rad ze nasa pretechnizovana doba,ktora prinasa do nasich zivotou nielen zabavu a informacie ale aj urciti stupen humanity a porozumenia nam umoznuje diskutovat o ludoch tipu rADo a viacucelovo zabranuje ich fyzickej likvidacii. Naozaj som sa skvele zabavil a dufam ze si na tuto temu toho budem moct este vela precitat.

16:14  
Anonymous Radek Vyhulimihovoe tvrdí...

Kdo nehulí s námi, hulí proti nám. A kdo hulí je feťák nebo buzerant (anebo ženská). Otázka co je horší... :P

21:35  
Anonymous Anonymní tvrdí...

Za

"Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou. Chuck Norris má větší obě. Radek Hulán ma větší všechny tři."

díky.

16:10  
Blogger thanh nguyen tvrdí...

kế toán cho giám đốc
học kế toán thực hành
tiếng anh cho người đi làm
khoá học kế toán excel
trung tâm kế toán tại tphcm

dịch vụ kế toán trọn gói
diamond bay resort
chung cư hoà bình green city
five star garden
trung tâm kế toán tại hải phòng
học kế toán tại bắc giang
học kế toán tại thanh xuân

học kế toán tại bắc ninh

12:10  

Okomentovat

<< Home